PYTANIA & ODPOWIEDZI

Czyli lista najczęściej zadawanych pytań w związku z podróżowaniem i życiem na Majorce. Kliknij na pytanie, żeby przeczytać odpowiedź. 

Od kilku miesięcy na bieżąco informuję o sytuacji na Majorce oraz o zmianach, które mają miejsce mniej więcej co dwa tygodnie. Wszystkie ważne informacje na temat podróżowania, testów, obostrzeń itd. znajdziesz tutaj: Obostrzenia i aktualna sytuacja na Majorce, kliknij. 

Pytanie o pogodę to najczęściej pojawiające się pytanie. Jaka jest pogoda w zimę a jaka w lato… jaka w lipcu a jaka w listopadzie… wszystkie istotne informacje znajdują się tutaj: Pogoda na Majorce, kliknij!

Najlepszy miesiąc na wakacje na Majorce to… każdy! Majorka jest piękne i warto odwiedzenia przez cały rok. Wiadomo, że jeżeli chcesz smażyć się na plaży to nie przylecisz tutaj w styczniu… a jeśli nie znosisz upałów to odpada lipiec i sierpień. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: Jaki miesiąc polecam na wakacje na Majorce?

Powtórzę się, ale każdy region na Majorce jest piękny i wyjątkowy. Majorka to mała wyspa, ale jest niezwykle różnorodna. Każdy z regionów różni się ilością i typem plaż czy ukształtowaniem terenu. Niektóre miejscowości są bardziej zaludnione inne mniej. O regionach możesz poczytać więcej tutaj i zdecydować, który najbardziej do Ciebie pasuje: Gdzie spędzić wakacje na Majorce? 7 propozycji!

Na moim blogu znajdziesz mnóstwo propozycji, listy top miejsc, zabytków, atrakcji…  Możesz pobrać również darmowy ebook zapisując się do newslettera  z gotowymi planami zwiedzania na trzy dni. Zajrzyj też na Instagrama tam w pakiecie otrzymasz codzienną dawkę słońca prosto z Majorki. Zobacz polecane atrakcje, klknij tutaj. 

Przygotowałam specjalny poradnik, z którym zaplanujesz wakacje dla całej rodziny.

Wszystko o cenach i kosztach wakacji i życia na Majorce:

  • Sprawdź gdzie kupują lokalsi, czyli tam gdzie znajdziesz produkty w atrakcyjnych cenach – kliknij tutaj. 
  • Ile kosztują wakacje na Majorce – klknij tutaj. 

Na Majorce jest ponad 300 plaż! Zgadza się, jest z czego wybierać! A które z nich warto dodać na Twoją listę sprawdzisz i zaplanujesz tutajTOP plaże na Majorce, kliknij!

Zwiedzanie Majorki samochodem to bardzo dobry pomysł. Zobacz wszystko co musisz wiedzieć na ten temat – klknij tutaj.  Dodatkowo możesz skorzystać ze zniżki do polecanej przeze mnie wypożyczalni offugo.es na hasło Michalina10, więcej na ten temat przeczytasz tutaj. 

Oprócz słynnej paelli i sangrii Majorka oferuje dużo więcej smaków. Jeśli chcesz odkryć lokalną gastronomię to koniecznie zobacz, które dania są popularne na Majorce: 10 dań, których musisz spróbować na Majorce, klknij. 

Jeśli planujesz przeprowadzkę lub zastanawiasz się z ciekawości jak to jest mieszkać na Majorce to koniecznie odsyłam Cię do odsłuchania moich podcastów na ten temat, kliknij tutaj.   O życiu na wyspie opowiadam każdego dnia wrzucając różne ciekawe relacje z życia codziennego na wyspie na Instagramie, znajdziesz mnie nazwą @michalina_na_majorce.

Przeprowadzka na Majorkę to trudna decyzja. Jeśli szukasz swojego gniazdka to możesz skorzystać z moich wskazówek. Dowiesz się ile to kosztuje oraz gdzie zacząć szukać mieszkania. Po więcej klknij tutaj. 

Gdzie szukać pracy, ile zarabia się na Majorce oraz na co się przygotować… Na ten temat również już się sporo rozpisałam. Wszystko znajdziesz tutaj, kliknij. 

Jeśli na powższej liście nie znalazłeś/aś odpowiedzi na Twoje pytanie pamiętaj, że możesz wysłać do mnie wiadomość prywatną przez email lub złapiesz mnie na Instagramie.