Gdzie spać na Majorce?

Noclegi na Majorce

W tej części bloga znajdziesz wskazówkami dotyczące szukania najlepszych noclegów na Majorce. Znajdziesz tutaj konkretne propozycje i polecajki, jak i wskazówki dotyczące wybierania miejsca noclegowego na wyspie.  Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze hotelu możesz wysłać do mnie prywatną wiadomość – w miarę możliwości doradzę Ci w wyborze. Wpisy są zarówno dla osób chcących zorganizować swoje wakacje z pomocą biura podróży jak i na własną rękę.  

Lub już teraz skorzystaj z wyszukiwarki!

Booking.com

Szukasz budżetowej opcji na Majorce? Hostal, hotel, prywatna kwatera, namiot a może schronisko górskie? Kliknij i dowiedz się więcej!

Zobacz 5 propozycji atrakcyjnych hoteli dostępnych w polskiej ofercie biur podróży. Wszystkie opcje są z gotowym pakietem: lot oraz hotel. 

Uwielbiasz górski klimat? Jeśli bardziej niż plażowanie interesuje Cię bliskość natury, zieleń i zapach cytrusów to koniecznie przeczytaj ten wpis! 

Czy wiesz, że północ Majorki to najlepszy kurort na wyspie? Szeroki wybór hoteli i dodatkowych atrakcji. Najlepsze hotele w tej części wyspy… 

Zobacz 5 propozycji atrakcyjnych hoteli dla rodzin z dziećmi! Hotele, które w swojej ofercie posiadają baseny, zjeżdżalnie lub animacje dostosowane dla najmłodszych turystów! 

Z tego wpisu dowiesz się, która część wyspy będzie dla Ciebie najbardziej atrakcyjną opcją aby spędzić prawdziwe wakacje marzeń na Majorce… 

Każda opcja ma swoje plusy i minusy. Żadna z nich nie jest gorsza ani lepsza. Sprawdź, która opcja jest dla Ciebie najlepsza… 

Czy hotelowe gwiazdki mają znaczenie? O czym świadczą i co trzeba brać pod uwagę? Gwiazdki czy jednak cena? Przeczytaj cały wpis! 

Zobacz gdzie najlepiej wynająć samochód i odbierz zniżkę do polecanej przeze mnie wypożyczalni!