WSPÓŁPRACA

Nazywam się Michalina Młyńska, od 2014 roku mieszkam na stałe na Majorce. Zawodowo jestem licencjonowanym przewodnikiem, czyli pokazuję Majorkę osobom, które pragną ją odkryć i poznać od kuchni. Na michalinanamajorce.pl oraz na moich profilach w mediach społecznościowych pokazuję najpiękniejsze zakątki wyspy, interesujące miejsca, produkty, zwyczaje i wszystko co związane jest życiem na słonecznej wyspie. 

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Wycieczki i organizacja. Zorganizuję dla Ciebie lub dla Twojej grupy wycieczkę wraz z profesjonalnym lokalnym biurem mallorcaguider.com, którego jestem współwłaścicielką. Kompleksowo organizujemy wycieczkę (przewodnik, transport, bilety wstępów, posiłki, inne atrakcje…) biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania klientów. Dodatkowo świadczę oczywiście usługi przewodnika na całej Majorce. 

Rekomendacja Twojej marki. Polecam i rekomenduję ciekawe miejsca na wyspie. Hotele, restauracje i inne produkty i usługi, które mogą zainteresować moich odbiorców podczas wakacji lub związane z życiem na wyspie. Z przyjemnością rozważę reklamę Twojej marki. Jednak musisz wiedzieć, że polecam tylko takie produkty, które są legalne i dobre jakościowo, które są zgodne z tematyką mojego profilu, gustem i zasadami. 

Jeśli jest coś  jeszcze, co mogłabym dla Ciebie zrobić, zaproponuj to i napisz do mnie !

Gdzie publikuję w internecie?

  • Instagram +16.500 Obserwatorów
  • Facebook +3.800 Obserwatorów
  • Blog +22.000 UU miesięcznie 

Moi czytelnicy i odbiorcy to osoby polskojęzyczne, głównie z miejscem zamieszkania w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań…), ale są też osoby z różnych zakątków świata (Niemcy, Wielka Brytania, Francja…).  Tematyka zainteresowań moich czytelników to podróże, w szczególności Hiszpania i Majorka. To głównie kobiety (80%) w przedziale wiekowym 25-45 lat. 

Moje współprace

  • Offugo – wypożyczalnia samochodów na Majorce
  • Vi de la Terra Mallorca – promocja lokalnego wina
  • Booking.com – promocja noclegów na Majorce 
  • GetYourGuide – promocja aktywności i rozrywki na Majorce 

zaobserwuj mnie na