Najlepsza wypożyczalnia samochodów na Majorce!

Z tego wpisu dowiesz się:

 • Gdzie wypożyczyć samochód na Majorce?
 • Dlaczego polecam offugo?
 • Jak zarezerwować samochód krok po kroku… 
 • Dodatkowo otrzymasz zniżkę na wypożyczenie!
 

Być może trafiłeś/aś tutaj z wcześniejszego wpisu, czyli z poradnika na temat wypożyczenia samochodu na Majorce krok po kroku. Jeśli nie to koniecznie zanim przejdziesz dalej, nadrób zaległości i poczytaj dlaczego warto wypożyczyć samochód na Majorce, ile to kosztuje i jakie są ogólne zasady wypożyczania, o tutaj kliknij, a potem wróć po zniżkę i namiary na najlepszą wypożyczalnie samochodów na wyspie! 

Dlaczego polecam właśnie offugo?

Offugo to godna zaufania i sprawdzona przeze mnie wypożyczalnia. Dlatego polecam ją i współpracuję od kwietnia 2020 roku. Z mojego polecenia w ubiegłym sezonie skorzystały setki osób i odpowiedź zwrotna to same pozytywne opinie! Polecam offugo ze względu na przejrzystość ich usług, brak ukrytych kruczków i opłat oraz fantastyczne podejście do klienta! OffUgo powstało w 2020 roku, dosłownie kilka dni przed pandemią. Głównie z zamiarem uczynienia z wynajmu samochodów czegoś tak prostego jak kupienie bułek w spożywczaku. Jeśli kiedykolwiek wynajmowałeś/aś samochód, to szanse na to, że przed podjęciem tej ważnej decyzji ogarnia Cię strach, są niestety dość wysokie. W offUgo chłopaki doskonale to wiedzą i zdają sobie sprawę, że można zrobić to inaczej, łatwiej! 

Doskonale im się to udaje, wystarczy przeczytać opinie dostępne w Internecie, na przykład tutaj (kliknij). Ze względu na naszą współpracę spora część klientów offugo to turyści z Polski, dlatego większość dostępnych opinii pochodzi właśnie od polskich użytkowników. Pracownicy offugo to głównie Hiszpanie, ze względu na to, że cały proces rezerwacji i odbioru samochodu odbywa się przez aplikację dostępną w j. polskim nie ma żadnych barier językowych. Natomiast na czacie Whatsapp przez 24h na dobę możesz porozumieć się z obsługą w j. angielskim. 

wypożyczalnia samochodów na majorce

Co jeszcze ich wyróżnia?

 

 • Indywidualne podejście do klienta i dbałość o zadowolenie klienta!
 • Obsługa telefoniczna i opieka przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.
 • Pomoc drogowa 24/7: jeśli masz jakiś problem podczas swoich wakacji, pracownicy offugo osobiście go rozwiążą. Na przykład jeśli spotka Cię awaria samochodu to zabiorą Cię na lotnisko, żebyś nie spóźnił się na lot! Możesz na nich liczyć!  Potrzebujesz innego samochodu? Będzie! Chcesz pizzę? Cóż, nie przywiozą jej, ale dadzą namiary gdzie zamówić najlepszą na wyspie!
 • Samochód zastępczy zawsze w zestawie! Zawsze mają dostępną flotę, więc Twoim zmartwieniem jest znalezienie wspaniałej plaży a nie zamartwianie się stanem technicznym samochodu.
 • Całkowite ubezpieczenie od wszelkiego ryzyka w cenie: bez depozytu, ceny, które widzisz to ceny all-inclusive, bez dodatkowych kosztów. Aczkolwiek na specjalne życzenie masz możliwość obniżenia ceny i zapłacenia małej franczyzy (maksymalnie 800 €), ale w każdym wypadku masz zapewniony spokój.
 • Działają jasno i przejrzyście – lubią ułatwiać sprawy, a jednym z najlepszych sposobów na osiągnięcie tego jest przejrzystość i uczciwość!
 • Cena jest zamknięta: płacisz tyle, ile płacisz. Żadnych sztuczek po przyjeździe. BEZ DEPOZYTU! 
 • Udzielają rabatów: na przykład możesz skorzystać z mojej zniżki -> -10% na hasło Michalina10 – wejdź na offugo.es i zarezerwuj już teraz!
 • Bez kolejek: samochód będzie na Ciebie czekać na parkingu lotniska. Kiedy wysiądziesz z samolotu w Twoim telefonie będzie czekać link, za pomocą którego jednym kliknięciem otworzysz auto a kluczyki znajdziesz w schowku. Tak czy inaczej, będziesz mieć dostęp do samochodu bez stania w kolejce i bez czekania. Poprzez SMS lub aplikację dowiesz się, gdzie znajduje się Twój samochód i jak go otworzyć! To bardzo proste – opuszczenie lotniska zajmuje dosłownie 5 minut!
 • Bezpłatna anulacja do 24 godzin przed rozpoczęciem rezerwacji. Nieprzewidziane wydarzenie? Zdarza się to każdemu z nas, dlatego masz możliwość anulacji do 24 godzin przed rozpoczęciem rezerwacji – otrzymasz zwrot 100% kwoty bez zadawania pytań.
 • Zrównoważony rozwój w rozsądnych cenach! Wszyscy możemy zrobić coś, aby uczynić ten świat lepszym miejscem: offugo dąży do tego aby mieć flotę w 100% elektryczną i zrównoważoną sieć do ich ładowania. Infrastruktura publiczna nie rozwija się z taką samą prędkością jak pojazdy i wciąż nie można działać w 100% w trybie elektrycznym.  Flota w 20% składa się z pojazdów elektrycznych i z hybryd plug-in.
 • Wszystkie pojazdy elektryczne dostarczane są wraz z ładowarką. Zapytaj o ZOE lub Captura w wersji elektrycznej. Mają rzeczywistą autonomię wynoszącą ponad 350 km (testowane z muzyką i klimatyzacją na full). Zaoszczędzisz pieniądze na benzynie!

Wynajęcie samochodu krok po kroku…

 1. Przejdź na stronę wypożyczalni offugo.es 
 2. Wybierz termin Twoich wakacji.
 3. Wybierz samochód.
 4. W miejscu na kod „add a promo code” wpisz mój kod zniżkowy Michalina10 – rabat zostanie naliczony automatycznie!
 5. Uzupełnij dane kontaktowe.
 6. Wybierz metodę płatności i zapłać (Pamiętaj, że do 24h przed ustalony odbiorem możesz bezpłatnie anulować rezerwację!)
 7. Po akceptacji otrzymasz email z wszystkimi informacjami. W aplikacji wrzucasz zdjęcia dokumentów dowodu osobistego, prawa jazdy i dzięki temu oszczędzasz czas i nie musisz tego robić po przylocie! 
 8. Kilka godzin przed przylotem otrzymasz powiadomienie z linkiem, za pomocą którego otworzysz później samochód. Nr miejsca parkingowego zwykle pojawia się kiedy jeszcze jesteście w samolocie. 
 9. Po wylądowaniu na Majorce odbierz samochód według otrzymanych instrukcji i cieszysz się wakacjami!

Tekst powstał przy współpracy z offugo.es