OffUgo to godna zaufania i sprawdzona przeze mnie i wiele innych osób wypożyczalnia. Dlatego nasza współpraca trwa nieustannie od kwietnia 2020 roku, czyli od samego początku ich istnienia. Setki osób skorzystały z kodu zniżkowego na przestrzeni ostatnich lat, a otrzymany od Was feedback tylko potwierdza, że OFFUGO to dobry wybór! 

Przed dokonaniem wyboru wypożyczalni samochodów zawsze zalecam przeczytanie recenzji innych użytkowników, które stanowią bardzo wiarygodne źródło informacji. Opinie innych osób dają potwierdzenie i  gwarancję jakości usług, przejrzystości warunków wynajmu oraz ogólnego doświadczenia z korzystania z danej firmy. Tak jest również w przypadku OFFUGO. Recenzje, osób które już skorzystały można sprawdzić tutaj, kliknij

Polecam OffUgo ze względu na przejrzystość ich usług, brak ukrytych kruczków oraz fantastyczne podejście do klienta! OffUgo powstało w 2020 roku, dosłownie kilka dni przed pandemią. Głównie z zamiarem uczynienia z wynajmu samochodów czegoś tak prostego jak zakupy w spożywczaku. Jeśli kiedykolwiek wynajmowałeś/aś samochód, to szanse na to, że przed podjęciem tej ważnej decyzji ogarnia Cię strach, są niestety dość wysokie. W OffUgo chłopaki doskonale to wiedzą i zdają sobie sprawę, że można to zrobić inaczej, łatwiej!

Jak działa Offugo?

W offUgo wszystko odbywa się za pośrednictwem strony internetowej. Dostęp do internetu będzie potrzebny aby po wylądowaniu na Majorce znaleźć i otworzyć samochód automatycznie za pomocą telefonu. Najpierw zaezerwuj pojazd, wybierz daty, lokalizację, typ samochodu i, jeśli to konieczne, niektóre z dodatków (fotelik dla dziecka, pakiet bezpieczeństwa).Następnie zarejestruj się podając swoje imię i nazwisko, adres i e-mail. Musisz przesłać zdjęcia swojego prawa jazdy i aktualnie ważnego dokumentu tożsamości (paszportu lub dowodu osobistego). Przejdź do płatności, aby potwierdzić 100% rezerwacji. Pamiętaj, że masz możliwość bezpłatnej anulacji do 24H przed rozpoczęciem rezerwacji. Musisz sprawdzić, czy wszystkie Twoje dane kontaktowe są poprawne, a zdjęcia, które przesłałeś są zweryfikowane. Po zatwierdzeniu konta, będziesz mógł się zalogować kiedy tylko zechcesz, aby sprawdzić wszystkie swoje rezerwacje i zmodyfikować je w razie potrzeby. Kilka dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz e-mail, który przekieruje Cię bezpośrednio do strony, gdzie zobaczysz wszystkie wymagane kroki, aby móc odebrać samochód. Na tej stronie będziesz miał link do odbioru i zwrotu auta poprzez naciśnięcie odpowiednich przycisków. Pojawiają się one tylko na 24 godziny przed procesem odbioru lub zwrotu.

Więcej na temat zasad działania Offugo przeczytaj tutaj, kliknij po więcej

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Offugo?

Ceny wynajmu samochodu w Offugo będą zależały od kilku czynników, takich jak rodzaju pojazdu oraz terminu wynajmu i jego długości. Najbardziej ekonomiczne jest wynajęcie samochodu na dłuższy okres +3 dni. Generalnie zasada wygląda tak, że im dłuższy wynajem, tym cena za dzień będzie niższa. Najdroższe będzie zatem wynajęcie samochodu tylko na jeden dzień, a najtańsze na minimum tygodniowy pobyt odbierając i zwracając auto na lotnisku. 

Inaczej może to wyglądać w niskim sezonie, wtedy możemy zapłacić nawet jedyne 20 EUR za dzień. Z kolei w wysokim sezonie (czerwiec – wrzesień) ceny mogą sięgać nawet 60 – 80 EUR / dzień. Tak czy inaczej, mówienie o cenach to gdybania gdyż najlepiej jest sprawdzenie tego bezpośrednie na stronie podając konkretne parametry – KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ CENĘ SAMOCHODU W TWOIM TERMINIE WAKACJI. Pamiętaj o zniżce, wpisując kod MICHALINA10 otrzymasz rabat -10%

Rodzaje płatności w Offugo.

Płatność odbywa się za pośrednictwem strony internetowej na końcu procesu rezerwacji. Offugo akceptuje wyłącznie karty kredytowe lub debetowe z wyłączeniem Electron i Maestro. Karta nie musi być zgodna z nazwiskiem osoby rezerwującej samochód. Płatności gotówkowe nie są akceptowane.

Co jest w cenie wynajmu samochodu w Offugo?

W cenie wynajmu samochodu znajduje się ubezpieczenie od wszystkich ryzyk (all risk = seguro a todo riesgo), bezpłatna anulacja do 24h przed ustalonym czasem odbioru, drugi kierowca, asystencja podczas wynajmu. Szczegółowe informacje co zawiera pakiet znajdziesz w opisie podczas rezerwacji, na stronie FAQ, oraz warunkach wynajmu, kliknij tutaj

Czy pobierany jest depozyt w Offugo?

W Offugo pobierany jest depozyt w wysokości stałej opłaty 120 EUR. Kaucja ta zostanie wykorzystana wyłącznie w przypadku braku paliwa, opóźnienia w oddaniu samochodu (1 godzina grzecznościowa) lub w przypadku zwrócenia samochodu w stanie wymagającym dodatkowego czyszczenia niż standardowe. Po zwróceniu samochodu system automatycznie zwróci kaucję, jeśli wszystko będzie w porządku. Pieniądze pojawiają się na koncie zwykle w ciągu 5–10 dni roboczych. Pamiętaj, że jeśli nie zostanie wpłacona kaucja podczas rezerwacji, odbiór pojazdu nie będzie możliwy.

Zasady ubezpieczenie w Offugo!

Szczegółowe informacje co zawiera pakiet ubezpieczenia znajdziesz w opisie podczas rezerwacji, na stronie FAQ, oraz warunkach wynajmu, kliknij tutaj – koniecznie zapoznaj się z tymi warunkami przed dokonaniem rezerwacji, aby uniknąć późniejszych nieporozumień. 

W offugo jest tylko jeden rodzaj ubezpieczenia: pełne ubezpieczenie w cenie – brak niespodzianek i jest to jedna mocnych stron tej wypożyczalni. Oznacza to ubezpieczenie typu all-risk. Pamiętaj, że ubezpieczenie nie pokrywa uszkodzenia opon lub felg oraz szkód powstałych w wyniku naruszenia listy zakazanych czynności użytkowania pojazdu. Jak również tych, wynikających z naruszenia obowiązujących przepisów drogowych. 

Jeśli chcesz być spokojny, to podczas rezerwacji możesz dokupić jeszcze dodatkowy pakiet ubezpieczenia – „peace of mind pack”. Obejmuje on pomoc drogową w przypadku przebitych opon, pomoc w przypadku otrzymania mandatu, niewłaściwe tankowanie, zgubienie kluczyków lub ich zniszczenie, wcześniejszy zwrot samochodu. 

Jakie foteliki dla dzieci ma Offugo?

Podczas dokonywania rezerwacji jedną z opcji dodatkowych jest możliwość dodania fotelika dziecięcego. Dostępne są różne rodzaje w zależności od wagi i wieku dziecka. Offugo korzysta z systemu Isofix. Jeśli chodzi o konkretniejsze detale dotyczące fotelików, skontaktuj się z obsługą klienta. 

majorka wypożyczalnia samochodów

Wynajęcie samochodu krok po kroku…

  1. Przejdź na stronę wypożyczalni offugo.es 
  2. Wybierz termin Twoich wakacji.
  3. Wybierz samochód.
  4. W miejscu na kod „add a promo code” wpisz mój kod zniżkowy Michalina10 – rabat zostanie naliczony automatycznie!
  5. Uzupełnij dane kontaktowe.
  6. Wybierz metodę płatności i zapłać (Pamiętaj, że do 24h przed ustalony odbiorem możesz bezpłatnie anulować rezerwację!)
  7. Po akceptacji otrzymasz email z wszystkimi informacjami. W aplikacji wrzucasz zdjęcia dokumentów dowodu osobistego, prawa jazdy i dzięki temu oszczędzasz czas i nie musisz tego robić po przylocie! 
  8. Kilka godzin przed przylotem otrzymasz powiadomienie z linkiem, za pomocą którego otworzysz później samochód. Nr miejsca parkingowego zwykle pojawia się kiedy jeszcze jesteście w samolocie. 
  9. Po wylądowaniu na Majorce odbierz samochód według otrzymanych instrukcji i cieszysz się wakacjami!

Jak skontaktować się z Offugo?

Jeśli nie masz jeszcze rezerwacji, a chcesz skontaktować się z offugo w celu zadania dodatkowych pytań możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy na ich stronie, kliknij tutaj lub wysyłać email na adres [email protected] Jeśli masz już rezerwację lub jesteś w trakcie wynajmu, numer kontaktowy znajdziesz w panelu klienta po zalogowaniu się na stronie

Odpowiedzi na często zadawane pytania znajdziesz tutaj, kliknij. 

Przeczytaj również:

wypożyczalnia samochodów majorka

Samochód na Majorce - ważne informacje praktyczne!

Wszystko co musisz wiedzieć jeśli wypożyczasz samochód na Majorce - zasady, mandaty i więcej!

Tekst powstał przy współpracy z offugo.es