Input your search keywords and press Enter.


Hola, qué tal?

Hej, jak się masz?

Nazywam się Michalina Młyńska jestem licencjonowanym przewodnikiem i mieszkam na Majorce na stałe od 2014 roku. Jestem rodowitą Polką ale to właśnie wyspa Balearów skradła moje serce.

Na Majorkę trafiłam przez zupełny przypadek. Jako młoda i ciekawa świata osoba szukałam swojego miejsca na ziemi. Więcej na ten temat dowiesz się z podcastu, który możesz odsłuchaj klikając tutaj: Jak zamieszkałam na Majorce?

Faktem jest, że to właśnie nauka języków obcych skłoniła mnie do pierwszych podróży zagranicznych. I to właśnie języki otworzyły mi drzwi do mojej zagranicznej przygody. Znam język angielski, francuski, hiszpański, rozumiem też kataloński, który jest oficjalnym językiem na Majorce oraz podstawy niemieckiego. Moją przyszłość od zawsze wiązałam z Francją i to właśnie tam miałam zamieszkać. Na drodze jednak, całkowicie niespodziewanie pojawiła się słoneczna Majorka i tak już zostało. Oczywiście wyszło lepiej niż to sobie mogłam wymarzyć! 

Co tutaj robię?

Jestem licencjonowanym przewodnikiem turystycznym oznacza to, że posiadam lokalną licencję upoważniającą mnie i zarazem niezbędną do wykonywania tego zawodu na Majorce. Jestem również blogerką. Prowadzę bloga oraz profil instagramowy @michalina_na_majorce gdzie dzielę się wiedzą na temat wyspy. Pokazuję, często w bardzo luźny sposób jak wygląda życie na tej hiszpańskiej wyspie. Moja praca to jednocześnie moja pasja. Pokazuję Majorkę lokalnym okiem, bez owijania w bawełnę i słodzenia. Tak zwyczajnie, z punktu widzenia lokalsa! Przekazuję dużo informacji praktycznych bo stawiam na doświadczenia. Nie wystarczy tutaj tylko być! Majorkę trzeba poczuć a wtedy to już tylko dwa kroki od tego aby się w niej zakochać na zawsze! 🙂 

Turystyka to mój świat! 

Z turystyką jestem związana od samego początku mojego pobytu na Majorce. Oprócz zdobytego doświadczenia w pracy z turystami, ważne jest dla mnie pogłębianie wiedzy. Dlatego jestem w trakcie zdobywania kolejnego tytułu związanego ze światem turystyki. Oprócz edukacji w Polsce, która opierała się głównie na pogłębianiu wiedzy z zakresy języków obcych podjęłam naukę na Majorce. W 2017 roku rozpoczęłam naukę w CIFP Juníper Serra w stolicy Majorki, Palmie. Obecnie jestem w trakcie kończenia drugiego kierunku, oba związane z turystyką. Tutejszy system edukacji dla dorosłych bardzo mi odpowiada i bardzo chętnie zapisuję się na kolejne kursy. 

Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy oraz nowe wyzwania!

Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania pięknej Majorki!

michalina na majorce

Współpraca / kontakt:

kontakt@michalinanamajorce.pl