o mnie

Na Majorce mieszkam na stałe od 2014 roku. Jestem licencjonowaną przewodniczką i od początku mojego pobytu na wyspie jestem związana z turystyką. Jeśli chcesz poznać moją historię i dowiedzieć się jak trafiłam na Majorkę oraz jak wyglądały moje pierwsze kroki to koniecznie odsłuchaj podcast, w którym wszystko wyjaśniam…

Czym się zajmuję?

Od 2017 roku pracuję jako przewodnik, jestem jednym z nielicznych licencjonowanych polskich przewodników na Balearach. Ale moja przygoda z turystami na wyspie jest dłuższa, wcześniej pracowałam w hotelach. W sumie to już osiem lat doświadczenia w pracy w turystyce. Na Majorce zdobyłam również wykształcenie w tym kierunku, wzięłam udział w licznych kursach i szkoleniach i cały czas staram się nadal rozwijać.  Jedną z moich pasji jest nauka języków obcych, znam hiszpański, francuski i angielski. W czasach ostatniej pandemii, kiedy możliwość podróżowania była utrudniona postanowiłam założyć bloga oraz profil w mediach społecznościowych i spróbować swoich sił również w Internecie. 

  • organizacja wycieczek grupowych oraz indywidualnych, 
  • usługi licencjonowanego przewodnika na Balearach, 
  • promocja lokalnych usług i produktów,
  • współpraca z lokalną agencją nieruchomości,
  • współpraca z wypożyczalnią samochodów,  

dlaczego majorka?

Ta wyspa ma wszystko czego potrzeba człowiekowi do szczęścia.  300 dni słońca w roku, morze, góry, przepiękne miejsca do spacerowania, romantyczne  zachody słońca i pyszne wino! To co najbardziej cenię w wyspie to spokój, brak pośpiechu i swobodne tempo życia. Tutaj czas płynie zupełnie inaczej, wolniej… Jak każde miejsce na świecie ma swoje plusy i minusy, i te słabsze punkty również staram się Wam pokazywać. Dlatego warto zaobserwować mnie na Instagramie, gdzie w relacjach znajdziecie każdego dnia nową porcję moich majorkowych przygód – @Michalina_na_Majorce.

Co znajdziesz na moim blogu?

Oprócz najbardziej popularnych miejsc i atrakcji pokazuję również te mniej znane, poza utartym szlakiem. Na moim blogu znajdziesz też mnóstwo merytorycznej i praktycznej wiedzy, którą można wykorzystać zarówno do planowania wypoczynku jak i do zorganizowania dłuższego pobytu, a nawet przeprowadzki. Konkretnie i w bardzo luźny sposób opowiadam jak wygląda życie na tej hiszpańskiej wyspie. Pokazuję Majorkę lokalnym okiem, bez owijania w bawełnę i słodzenia. Tak zwyczajnie, z punktu widzenia mieszkańca, plusy i minusy życia na wyspie. Nie wystarczy tutaj tylko być! Majorkę trzeba poczuć a wtedy to już tylko dwa kroki od tego aby się w niej zakochać na zawsze! 

Moje osiągnięcia profesjonalne oraz związane z działalnością w Internecie