Majorka lot balonem - atrakcje na Majorce!

Korzystając z tej niezwykłej atrakcji jaką jest lot balonem będziesz mieć okazję podziwiania Majorki z lotu ptaka. Możesz to zrobić o wschodzie lub zachodzie słońca. Lotu balonem trwa godzinę. Z pewnością zachwycisz się niesamowitą panoramą wybrzeża oraz gór. 

Czego możesz się spodziewać podczas lotu balonem na Majorce?

  • Niezapomnianych widoków na góry Tramuntana z lotu ptaka
  • Zachwycisz się niesamowitą panoramą pagórkowatego północno-wschodniego krańca wyspy
  • Otrzymasz certyfikat lotu oraz zdjęcia i film na pamiątkę
  • Wypijesz szampana podziwiając piękno wschodu lub zachodu słońca.

Przelot odbywa się w małej grupie, maksymalnie 10 osobowej. Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony. Możesz zrezygnować z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz wtedy pełen zwrot kosztów. Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie. Nie zaleca się korzystania z tej atrakcji kobietom w ciąży oraz osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Z atrakcji nie mogą korzystać dzieci do lat 4.  Należy zabrać wygodne obuwie. 

Opinie:

Holger – Niemcy „To było najbardziej niesamowite doświadczenie z naszych całych wakacji. Firma była niezwykle profesjonalna w obsłudze – zorganizowana i na dodatek. Pracownicy byli niesamowicie wykwalifikowani, zabawni i sprawili, że podróż była doświadczeniem, którego nie zapomnimy.”
 
Richard – Stany Zjednoczone „To było wspaniałe doświadczenie. Jordi skontaktował się z nami za pośrednictwem WhatsApp, ponieważ nasza podróż balonem musiała zostać przełożona z powodu silnego wiatru. Wspólnie szukaliśmy nowego terminu, który zadziałał bez żadnych problemów. Sam dzień był prawdziwą atrakcją! „