Top atrakcje na Majorce!

Lista najlepszych atrakcji na Majorce!

W tej części mojego bloga znajdziesz wpisy na temat najlepszych atrakcji na Majorce. Zawsze staram się też dodać informacje gdzie i za ile można kupić wejściówki, jeśli takie są wymagane. W każdym razie dzięki tym wpisom zaplanujesz najlepsze wakacje na Majorce i z pewnością nie będziesz się nudzić spędzając tydzień w hotelu!

Korzystając z tej niezwykłej atrakcji jaką jest lot balonem będziesz mieć okazję podziwiania Majorki z lotu ptaka. Możesz to zrobić o wschodzie lub zachodzie słońca. Lot balonem trwa godzinę. Z pewnością zachwycisz się niesamowitą panoramą wybrzeża oraz gór wyspy!

Zobacz top 10 propozycji najciekawszych atrakcji dla dzieci na Majorce! Jaskinie, zamki, podziwianie delfinów, parki wodne a nawet ferma strusi! Kliknij i zobacz więcej co robić z dziećmi na Majorce…

Zobacz zestawienie dziesięciu najlepszych atrakcji na deszczowy, chłodny bądź pochmurny dzień na Majorce… czyli co robić na Majorce kiedy pada deszcz?

Zobacz gdzie najlepiej wynająć samochód i odbierz zniżkę do polecanej przeze mnie wypożyczalni! 

*Linki afiliacyjne. Część odnośników w treści artykułów pojawiających się na moim blogu to linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie możesz zapoznać się z ofertą konkretnego produkty czy usług. Dzięki kliknięciu w te linki wspierasz moją pracę i aktywność oraz motywujesz mnie do dalszego działania. Nie ponosisz w związku z tym ŻADNYCH  dodatkowych kosztów.