Wszystko co musisz wiedzieć jeśli wybierasz się na Majorkę po raz pierwszy!

ceny na majorce
NIKON D30002225
wakacje na majorce
IMG_20190325_224125_583

Wybierasz się na Majorkę po raz pierwszy? Szukasz noclegu, zastanawiasz się, który kurort wybrać na wakacje na Majorce? Dobrze trafiłeś! Na moim blogu znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj również na Instagrama , Facebooka lub wyślij email! 

Majorka to nie tylko plaże, to dużo więcej! To również wspaniałe krajobrazy, góry, historia, kultura, tradycje, wyjątkowe zwyczaje, język i dialekt, różnorodna gastronomia i wspaniali ludzie! Będę upierać się przy tym, że klimat sprzyja wakacjom przez cały rok! 

Kiedy najlepiej polecieć na Majorkę?

Na Majorkę wybierasz się po raz pierwszy?

Jeśli tak, to nie nastawiaj się na to, że uda Ci się zwiedzić wszystko w ciągu jednego tygodniowego pobytu! Wiem, logistycznie to jest możliwe, ale czy to ma sens? Nie twórz listy miliona miejsc do odwiedzenia, weź pod uwagę to, że mogą być upały i zwiedzanie w pocie czoła od rana do wieczora to niekoniecznie dobra opcja. W końcu wakacje są po to aby odpocząć a tym bardziej na Majorce, która słynie z la vida lenta, powolne życie! Jeśli to Twoja kolejna podróż to spójrz na mapę, wybierz inny rejon, zobacz gdzie Cię jeszcze nie było. Jeśli znasz już wschodnią część to zaryzykuj i wybierz północ, lub odwrotnie! Odkrywanie nowych miejsc też jest fajne!

Pobierz darmowe plany zwiedzania Majorki!

.
przewodnik po majorce

Czego oczekujesz od Majorki?

Wiem, że to dla wielu osób będzie raczej pytanie retoryczne, ale zaraz Wam wytłumaczę dlaczego to jest ważne pytanie a mało kto sobie je stawia przed podjęciem tej ważnej decyzji. Otóż, jak już wiecie Majorka oferuje dużo więcej niż tylko słońce i plaże. I właśnie tutaj warto się zastanowić czy chcemy zwiedzać czy tylko wygrzewać się na słoneczku? Czy wybieramy się z dziećmi? Albo wręcz przeciwnie, jedyne czego oczekujecie to cisza w hotelu tylko dla dorosłych? Jak bardzo wysokie upały jesteście w stanie znieść? Jeszcze inna grupa będzie chciała się na Majorce wyszaleć, a większe imprezy nie są dostępne we wszystkich miejscowościach i lokalizacja będzie miała znaczenie. Dlatego zastanów się, czego właściwie szukasz i czego od wyspy oczekujesz!

majorka gdzie na wakacje

Który region wybrać na wakacje na Majorce?

Sprawdź na mapie podział na 7 rożnych części. Każda z nich jest inna, ale również piękna. Zobacz porównanie i wybierz sobie region i spędź idealne wakacje na Majorce!

A jeśli planujesz wakacje z dziećmi...

W poniższych wpisach znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć planując wakacje na Majorce z dziećmi. Najlepsze hotele, które polecam dla najmłodszych, ze zjeżdżalniami i dodatkowymi atrakcjami. Oraz dużo więcej… Kliknij w linki poniżej żeby przeczytać więcej. 

Sprawdź ile kosztują wakacje na Majorce...

Nic Cię nie zaskoczy na Majorce jeśli dobrze się przygotujesz. Zobacz ile kosztują wakacje na Majorce i gdzie robić zakupy żeby nie przepłacić. Sprawdź też ceny podstawowych produktów. Wszystko znajdziesz w linkach poniżej…