Zapraszam do odsłuchania pierwszego odcinka mojego podcastu o Majorce 🙂

Czym jest podcast i jak go słuchać?

Prosto ze słonecznej Majorki, z mojego małego mieszkanka położonego na wschodzie wyspy nagrywam dla Was kolejne odcinki, czyli fragmenty audio, które możecie odsłuchać w dowolnym momencie na przykład jadąc samochodem do pracy, biegając czy spacerując. Dowiecie się z nich ciekawostek o wyspie oraz o tutejszym życiu. Podcastu możecie słuchać za pomocą bezpośredniego odtwarzacza, który znajduje się powyżej oraz na Spotify lub Youtube. 

Czego dowiesz się z pierwszego odcinka?

Jest to króka prezentacja bo opowiadam w nim o sobie, o tym kim jestem oraz jak trafiłam na Majorkę. Dowiesz się jak wyglądały moje początku na wyspie, czym się zajmowałam, gdzie pracowałam… Zaczynałam jak wszyscy, czyli małymi krokami zdobywam kolejne cele, które nie zawsze są proste. Ciągle się uczę i odkrywam wyspę na nowo. Posłuchaj mojej historii, jak to się stało, że zakochałam się w Majorce 🙂 

O czym będą kolejne odcinki?

O Majorce! I o wszystkim co jest z nią związane. Każdy dzień na tej wyspie to nowe przygody, nowe spotkania, ludzie i miejsca. Chcę się tym z Wami dzielić na bieżąco. Oprócz tego, że jestem na wyspie przewodnikiem chcę tą wiedzę przekazać w normalny, naturalny sposób. Będą ciekawostki, fakty historyczne ale też mnóstwo moich własnych anegdot z życia wziętych.

Miłego słuchania 🙂